Servis Açıklama

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Sayın Müşterimiz

Mail yoluyla göndereceğiniz talep formlarının işleme alınabilmesi için aşağıdaki temel bilgilerin mutlaka mail içerisinde belirtilmesi rica olunur.

Aksi halde talebiniz işleme alınmayacağınız üzülerek bildirmek durumundayız.

 

Ad / Soyad         :

Açık Adres          :

İl / İlçe                  :

Telefon                :

Firma İsmi           :

Cihaz Markası    :

Cihaz Modeli     :

Cihaz Seri No   :

Merkez Servis

E-Posta : servis@katre.com
Baktığı Bölgeler : İstanbul, Bolu, Düzce, Adapazarı, Zonguldak, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli

 

Denizli Şube Servis

E-Posta : denizli@katre.com

Baktığı Bölgeler : Denizli, Aydın, Muğla, Burdur, Isparta, Antalya, Uşak, Kütahya (Gediz), Afyon (Dinar)

Ankara Şube Servis

E-Posta : ankara@katre.com

Baktığı Bölgeler : Ankara. Karabük, Bartın, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Konya, Karaman, Niğde, Aksaray, Kayseri, Sivas, Erzincan, Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Siirt, Batman, Mardin, Şırnak, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan

 

 

Bursa Şube Servis

E-Posta : bursa@katre.com

Baktığı Bölgeler : Bursa, Yalova. Kocaeli (Karamürsel, İzmit, Gölcük ) 

 

Eskişehir Şube Servis

E-Posta : eskisehir@katre.com

Baktığı Bölgeler : Eskişehir, Kütahya. Afyon (Merkez), Bilecik (Bozuyük)
 

Adana Şube Servis

E-Posta : adana@katre.com

Baktığı Bölgeler : Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye

 

Çerkezköy Şube Servis

E-Posta : cerkezkoy@katre.com

Baktığı Bölgeler : Çerkezköy 

 

Balıkesir Şube Servis

E-Posta : balikesir@katre.com

Baktığı Bölgeler : Balıkesir, Manisa, Çanakkale 

 

Gaziantep Servis

E-Posta : gaziantep@katre.com

Baktığı Bölgeler : Gaziantep. Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Şanlıurfa

Samsun Şube Servis

E-Posta : samsun@katre.com

Baktığı Bölgeler : Samsun, Kastamonu, Sinop, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Artvin, Erzurum

 

İzmir Şube Servis

E-Posta : izmir@katre.com

Baktığı Bölgeler : İzmir